Kreatywność, pasja, profesjonalizm.

Data Performance Expert

Nr ref: OPE0301
Lokalizacja: Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA:

  • analiza contentu, procesów wydawniczych i VOD pod kątem efektywności biznesowej
  • tworzenie bieżących raportów i rekomendacji dla Zespołu Redakcji Player
  • integrowanie danych z różnych źródeł
  • analiza i optymalizacja jakości metadanych video
  • analiza konkurencji i trendów rynkowych

NAJWIĘKSZE WYZWANIA I CELE STOJĄCE PRZED TOBĄ:

  • przekształcenie Redakcji Player w kierunku „Data-Driven Team”
  • analiza czynników wpływających na efektywność biznesu
  • strukturyzacja danych pozyskanych z wielu źródeł
  • stworzenie rekomendacji w oparciu o dane Big Data
  • prowadzenie projektów badawczych i szkoleń dla działów produktowych, biznesowych i IT

OCZEKUJEMY:

  • umiejętności eksploracji dużych wolumenów danych (SQL)
  • zaawansowanej znajomości MS Excel
  • biegłości w wyciąganiu wniosków na podstawie liczb i komunikacji ich do biznesu
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

MILE WIDZIANE:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, informatyka, ekonomia, socjologia, ekonometria)
  • doświadczenie w pracy z technologiami Hive/Hadoop, Oracle Database
  • znajomość narzędzi do wizualizacji danych typu Tableau
  • doświadczenie w pracy narzędziami z pakietu Google Analytics Suite
  • umiejętności tworzenia skryptów w języku R lub Python

OFERUJEMY:

  • współpracę  w ramach umowy o świadczeniu usług / umowy cywilno-prawnej
  • możliwość uczestnictwa w projektach wnoszących nową wartość biznesową
  • współpracę przy rozwoju najbardziej angażującej i szybko rozwijającej się platformy VOD – player.pl
  • odpowiedzialną i rozwojową rolę w zespole
  • współpracę z zespołem profesjonalistów i pasjonatów
  • współpracę z wiodącą firmą medialną w Polsce, która jest częścią Grupy Discovery
  • możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • dodatek w postaci dofinasowania do posiłków (karta Sodexo)