Kreatywność, pasja, profesjonalizm.

Proces rekrutacji

Zastanawiasz się, jak przebiega proces rekrutacji w TVN? Dowiedz się, czego możesz się spodziewać, zanim do nas dołączysz.

Proces rekrutacji

Kompetencje

W TVN poszukujemy osób o określonych kompetencjach. Sprawdź, czy masz to, czego szukamy u kandydatów.

Kompetencje

Nasze drogi do sukcesu

Poznaj historie kariery naszych pracowników:


Anna Łączkowska

 

W firmie TVN S.A. pracuję od października 2005 roku. Zaczynałam w spółce TVN 24 jako Specjalista ds. płac.  W 2006 roku obie spółki połączyły się a ja dołączyłam do Zespołu Płac TVN.
Obecnie jestem Starszym Specjalistą ds. Płac. Razem z koleżankami z Zespołu zajmuję się naliczaniem wynagrodzeń dla naszych pracowników oraz współpracowników, prowadzę rozliczenia z ZUS oraz szereg innych zagadnień związanych z płacami.
Praca w TVN wzbogaca moją wiedzę z zakresu płac i stawia przede mną nowe wyzwania. Dzięki niej poznaję telewizję od kulis i spotykam ciekawych ludzi, których mogłam jedynie oglądać na ekranie telewizora

 

 

 

Wojciech Iwański


Od blisko dwunastu lat współpracuję z działem produkcji TVN jako producent i reżyser. Zaczynałem programem "Ananasy z Mojej Klasy", później były takie formaty jak "Chwila Prawdy", "Dla Ciebie Wszystko", "Taniec  z Gwiazdami" i inne. Aktualnie realizuję dwa programy "Mam Talent" i "X Factor". Wciąż wierzę, że uda mi się powrócić do tworzenia własnych formatów dla TVN ("Moja Krew").

 

 

 

 

 

 

 

Emilia Waszkiewicz

 

W Dziale Marketingu TVN pracuję od 4 lat. Obecnie, jako Młodszy Specjalista ds. PR, współpracuję z agencjami prasowymi i działami fotoedycji - przekazuję im aktualne informacje o ramówkach kanałów Grupy TVN i materiały promujące nasze programy. Zarządzam też serwisem zdjęciowym oraz zajmuję się PR-em seriali i filmów zagranicznych, emitowanych w głównym kanale. Przygodę  z TVN rozpoczęłam jako Asystentka Działu Marketingu, od tego momentu mam możliwość pracy w niezwykle ciekawym miejscu z niezwykle ciekawymi ludźmi.

 

 

 

 

 

Anna Boruta

 

W Zespole Podatkowym Grupy TVN pracuję od 7 lat. Studiuję zmiany i interpretuję prawo podatkowe, udzielam porad i wyjaśniam przepisy, składam deklaracje i rozliczam podatki spółek. Praca w Grupie TVN to kontakt z ludźmi pełnymi pomysłów, ciekawe projekty i nieustanny rozwój zawodowy.

 

 

 

 

 

 

Grażyna Kaczmarczyk


W Faktach pracuję od 14 lat. Zaczynałam jako reasercher, potem dłuuuuugo się uczyłam i … Dziś jestem producentem. Przez kilkanaście godzin dziennie pilnuję i dbam, by to, co widzicie w Faktach o 19:00 było najwyższej jakości. Czym jest dla mnie ta praca? Niemal wszystkim. To pasja, wyzwanie, różnorodność, a przede wszystkim fantastyczni ludzie. Bo tylko tacy znajdują tu miejsce i tylko tacy z nami pracują.

I dlatego też szukam nowych talentów w ramach programu TVN Poławiacze Pereł.

 

 

 

 

 

Jerzy Kluczewski


W Zespole Realizacji i w Zespole Ruchomych Środków Produkcji pracuję od 7 lat.

Wraz z Zespołem zarządzamy wszystkimi środkami technicznymi potrzebnymi do wyprodukowania programów w TVN. Koordynujemy również pracę ludzi obsługujących sprzęt techniczny oraz  ustawiamy technologię programów. Wiedzę i doświadczenie, które zdobyłem przez wiele lat pracując w branży medialnej- mogę przekazywać w TVN młodemu pokoleniu.

 

 

 

 

Omenaa Mensah

 

Pracę w TVN zaczęłam na przełomie 2003/2004. Od 2005 roku pracuję w redakcji TVN Meteo a od 2006 w tvn24 i TVN.
TVN jest dla mnie miejscem, które stymuluje mój rozwój zawodowy oraz osobisty. Praca w Stacji pozwoliła mi sprawdzić się na wielu polach i pokonywać wewnętrzne opory (takie jak prowadzenie programów na żywo).

 

 

 

 

 

Monika Jach

W Dziale Prawnym TVN S.A. pracuję od marca 2010 roku. Wcześniej pracowałam 5 lat w kancelarii prawnej, w której zajmowałam się tłumaczeniami oraz wsparciem prawników. W TVN pracuję dla Dyrektora Działu Prawnego. Moja codzienna praca polega na świadczeniu pomocy Dyrektorowi Działu oraz pracach administracyjno-organizacyjnych związanych z codzienną pracą prawników świadczących usługi dla Stacji. Praca w TVN  sprawia mi dużą satysfakcję ze względu na charakter pracy w mediach, stwarzający potrzebę pełnego zaangażowania i gotowości na coraz to nowe wyzwania.

FAQ - profesjonaliści

Gdzie szukać naszych ofert pracy?

 

Oferty pracy znajdują się na naszej stronie oraz na portalach internetowych, takich jak: Pracuj.pl lub Wirtualnemedia.pl

 

Dlaczego po wysłaniu aplikacji nikt się ze mną nie skontaktował?

 

Prawdopodobnie trwa jeszcze zbieranie zgłoszeń kandydatów lub Twoje zgłoszenie nie zostało pozytywnie rozpatrzone, bezpośrednio kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

 

 

Czy mogę przesłać swoje CV nie aplikując na konkretne ogłoszenie rekrutacyjne?

 

Tak, możesz to zrobić przez link APLIKUJ. W takim przypadku Twoje CV zostanie zachowane w naszej bazie. Jeżeli Twój profil będzie zgodny z potrzebami kolejnych rekrutacji, zostaniesz zaproszony na rozmowę.

 

 

Ile trwa rekrutacja?

Zgodnie ze standardami, od momentu umieszczenia ogłoszenia na aplikacje czekamy około 1 miesiąca. Pozostały czas trwania rekrutacji nie jest stały, zależy od wielu czynników.

 

 

Z jakich elementów składa się proces rekrutacji w TVN?

Aby wziąć udział w rekrutacji na stanowisko w naszej firmie należy odpowiedzieć na ogłoszenie.  Jeśli przejdziesz preselekcję zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną z osobą odpowiedzialną za rekrutację w TVN. Kolejnym etapem będzie rozmowa z managerem średniego szczebla i/lub wyższego szczebla, który podejmie ostateczną decyzję.

W niektórych przypadkach możesz zostać poproszony o wzięcie udziału w testach lub wykonanie konkretnego zadania w celu zbadania Twoich kompetencji.

do góry

Staże, programy i rekrutacja