Kreatywność, pasja, profesjonalizm.

Technologia i Technika

Zapewniamy najwyższą jakość zaplecza technologicznego niezbędnego dla prawidłowej produkcji i emisji programów stacji. Dbamy także o zapewnienie odpowiedniego poziomu systemów i aplikacji informatycznych. Tutaj pracują między innymi: administratorzy IT, inżynierowie, programiści, technicy.

 

Biznes i Administracja

Skupiamy się na wsparciu funkcjonowania i wzrostu kluczowych działów stacji. W tym obszarze pracują osoby związane z: administracją, audytem, HR, ochroną, prawem, relacjami z inwestorami, a także zakupami.


Finanse

Dbamy o szeroko pojętą sferę finansową naszej firmy. Do naszych obowiązków należy kontroling biznesowy, programowy i finansowy, raportowanie, dbanie o płynność finansową, a także księgowość. Praca tego obszaru jest ściśle związana z zarządzaniem ryzykiem i podatkami całej grupy. Pracują tu między innymi: analitycy, księgowi i podatkowcy.

 

Program i Produkcja

Tworzymy strategię programową naszej stacji oraz kreujemy i przygotowujemy nowe formaty i produkcje fabularne. Nadajemy również kształt naszej ramówce, poprzedzając to licznymi badaniami i analizami programowymi. Znajdziesz tutaj pracę zarówno w głównym kanale TVN jak i wybranych kanałach tematycznych takich jak: TVN Style, TVN Turbo, TVN7 oraz iTVN. Pracują tutaj między innymi: kierownicy produkcji, montażyści, operatorzy, producenci, jak również reżyserzy oraz twarze telewizyjne.


Programy Informacyjne

Przygotowujemy najwyższej jakości informacje dla redakcji TVN24, Faktów, Czarno na Białym, Prosto z Polski, Polska i Świat oraz TVN Meteo. Aby na bieżąco informować o ważnych wydarzeniach w kraju i na świecie posiadamy także liczne serwisy internetowe. W tym obszarze pracują między innymi: dziennikarze, producenci, reporterzy i researcherzy.

 

Jako stacja telewizyjna posiadamy także Ośrodki Regionalne w różnych miastach Polski (Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin i Wrocław).

 

Nowe Media

Wraz z rozwojem technologii poszerzyliśmy swoją działalność w zakresie nowych mediów. Stawiamy tutaj na rozwój działalności Online. Dzięki platformie Player.pl nasi widzowie mogą mieć dostęp do naszej oferty programowej wszędzie! Pracują tutaj między innymi: graficy, projektanci multimedialni i redaktorzy serwisów internetowych.Sprzedaż i Marketing

Zajmujemy się efektywną sprzedażą czasu antenowego, w szczególności produktów spotowych, niestandardowych i online. W skład Biura Reklamy wchodzą działy odpowiedzialne za sprzedaż i planowanie przestrzeni reklamowej, analizy rynku reklamowego, tworzenie i rozwój produktów reklamowych. Ponadto Premium TV, które kształtuje strategię produktu reklamowego dla prawie 50 stacji telewizyjnych, takich jak: Telewizja PULS, 4FUN TV, VIACOM International Media Networks, NC+, The Walt Disney Company, DISCOVERY NETWORKS, SPT – AXN Central Europe, FIC, Telestar oraz Traffic, które jest odpowiedzialne za zarządzanie i optymalizację przestrzeni reklamowej w TV i Online.

Dział Marketingu skupia się na promocji oraz reklamie, dbając o wizerunek wszystkich naszych marek na rynku mediowym.

 

W tych obszarach pracują między innymi: osoby związane z marketingiem i reklamą, planerzy, specjaliści ds. sprzedaży oraz stratedzy.

 

do góry