Kreatywność, pasja, profesjonalizm.

Co nas wyróżnia

Bohaterowie codzienności

Nagrody

TVN jako pracodawca co roku otrzymuje wyróżnienia i prestiżowe nagrody.

 

 

 

TVN w kampanii społecznej #Pracujebolubie

Podobno 60 % Polaków nie lubi swojej pracy! To znaczy, że jesteśmy w mniejszości, bo my w naszej czujemy się świetnie. TVN został uznany za jednego z najfajniejszych pracodawców w Polsce.

 

Właśnie ruszyła kampania #Pracujebolubie - pozytywna akcja społeczna, stworzona przez Employer Branding Institute, która pokazuje Polakom jak cieszyć się z pracy. TVN jako pracodawca został w niej wyróżniony.

 

Na stronie kampanii www.pracujebolubie.pl w zakładce o TVN znajdziecie inspirujące wypowiedzi naszych ambasadorów, Marcina Prokopa, Macademian Girl, Małgorzaty Łupiny oraz Anny Schmidt. Opowiedzą Wam o swojej pracy oraz o tym, jak można radzić sobie w momentach, w których zwyczajnie brakuje motywacji.

 

#Pracujebolubie ma na celu edukowanie w zakresie kształtowania swojej pozytywnej kariery i rozpoczęcie dialogu o tym, jak Polacy czują się w swojej pracy. Więcej informacji znajdziecie na www.pracujebolubie.pl.

 

 

 

 

 

TVN drugim najbardziej pożądanym pracodawcą 2015 roku

26 kwietnia 2016 r. TVN S.A. otrzymał nagrodę za zajęcie II miejsca w organizowanym przez firmę Antal badaniu „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów" w kategorii „Media i Marketing”.

 

O wysokiej pozycji TVN w rankingu zadecydowała innowacyjność, styl zarządzania, kultura organizacyjna oraz wielkość i prestiż firmy.

 

Była to już szósta edycja badania, w której wzięło udział 3427 specjalistów i menedżerów z całego kraju.

 

 

 

 

Universum Student Survey

Nasza firma od lat znajduje się w czołówce zestawienia badania Universum Student Survey, oceniającego wizerunek pracodawców oraz czynniki przesądzające o ich atrakcyjności wśród profesjonalistów i studentów w 28 krajach na całym świecie.

 

 

TVN po raz siódmy z rzędu zdobył pierwsze miejsce i tytuł Idealnego Pracodawcy w największym badaniu opinii studentów w Polsce – Universum Student Survey 2016 – w kategorii „Nauki humanistyczne". Od lat znajdujemy się w czołówce zestawienia.

 


Podczas dziewiątej edycji badania wizerunku pracodawców zajęliśmy 1. miejsce w kategorii „Nauki humanistyczne", 4. miejsce w kategorii „Biznes" (o 4 pozycje wyżej niż w roku ubiegłym) oraz 7. miejsce w kategorii „Prawo".

 

W 2015 roku TVN pozostał na pierwszym miejscu w kategorii Nauki Humanistyczne, tym samym zachowując tytuł Idealnego Pracodawcy 2015. Podczas ósmej edycji badania wizerunku pracodawcy, otrzymaliśmy 6. miejsce w kategorii Prawo i 6. miejsce w kategorii Biznes.

 

W 2015 roku firma Univversum, w tym samym czasie, zrealizowała badania dotyczące wizerunku pracodawców, wśród profesjonalistów, w których TVN został uhonorowany 2. miejscem.

 

W 2014 roku TVN utrzymał pozycję lidera i tytuł Idealnego Pracodawcy 2014 w  kategorii Nauki Humanistyczne. Zostaliśmy uznani za najlepszych w tej kategorii po raz piąty z rzędu.  Podczas siódmej edycji badania wizerunku pracodawców TVN zajął również 3. miejsce w kategorii Prawo oraz 4. miejsce w kategorii Biznes.

 

W roku 2013 TVN  zdobył 1. miejsce w dziedzinie Nauk Humanistycznych. W kategorii Prawo TVN otrzymał nagrodę za zajęcie 2. miejsca, a w kategorii Biznes - 4. miejsca.

 

W tym samym rankingu przeprowadzonym w 2012 wśród studentów, TVN zajął 1. miejsce w dziedzinie Nauk Humanistycznych oraz 3. miejsce w kategoriach Biznes i Prawo.

 

Kolejno w latach 2009, 2010, 2011 TVN zajmował 1. miejsce jako Idealny Pracodawca w kategoriach Biznes i Nauki Humanistyczne w Rankingach Universum Polska.

 

 

 

 

Ranking Randstad Award

 

W 2011 i 2012 roku TVN zajął 1. miejsce w Rankingu Randstad Award - top 20 najbardziej atrakcyjnych pracodawców. Ankietowani wybrali TVN najbardziej pożądanym pracodawcą ze względu na czynniki takie jak: wysokie wynagrodzenie, możliwości na przyszłość, interesująca praca, stabilna sytuacja finansowa i silne kierownictwo oraz przyjazna atmosfera pracy.

 

 

 

Raport Lewiatan i KPMG

 

W raporcie Lewiatana i KPMG z 2010 roku, znaleźliśmy się w pierwszej piątce dużych przedsiębiorstw, które przodują w innowacyjnym rozwoju pracowników.

do góry