Kreatywność, pasja, profesjonalizm.

Szkolenie Dziennikarskie TVN24

SZKOLENIE DZIENNIKARSKIE -zobacz co zrobić aby poprawnie zaaplikować!


Dzień Przedsiębiorczości 2017


26 kwietnia  w całej Polsce odbyła się  14-sta edycja programu „Dzień Przedsiębiorczości”.

 

Inicjatywa, realizowana przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy mogą spędzić jeden dzień w wybranej przez siebie firmie. To dobra okazja, aby poznać kulturę i sposób pracy w danej organizacji. Młodzież może też przekonać się czym dokładnie zajmują się poszczególni pracownicy.

 

Dziś jedenastu uczniów z Warszawy i Sandomierza  przyglądało się realizacji kultowego programu TVN - „Kuba Wojewódzki”.  Uczestnicy odwiedzili wóz realizacyjny, zajrzeli za kulisy oraz mieli chwilę na rozmowę z Kubą. Mogli przyjrzeć się specyfice pracy w telewizji oraz dowiedzieć się co należy zrobić, by rozpocząć swoją karierę właśnie w TVN!

 

Wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniach i realizacji Dnia Przedsiębiorczości serdecznie dziękujemy, bez Was by się nie udało!

Staż w TVN z Programem Kariera

 

TVN po raz kolejny bierze udział w Programie Kariera organizowanym przez Polską Radę Biznesu. Chętni na staż w dziale PR TVN – u mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy za pośrednictwem strony programkariera.pl

 

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to jeden z najstarszych polskich programów stażowych. W tym roku 30 firm oferuje 80 miejsc stażowych. Każdy uczestnik programu otrzymuje wynagrodzenie od pracodawcy organizującego staż.

 

Wśród tegorocznych ofert znalazła się również oferta TVN. Szukamy jednego stażysty do naszego działu PR. Czego oczekujemy od kandydatów?

 

 • bardzo dobra znajomość MS Office – w szczególności PP
 • umiejętność pisania i redagowania tekstów
 • dobra organizacja pracy
 • umiejętność budowania relacji
 • dokładność w działaniu
 • dobra organizacja pracy
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • wiedza z zakresu kultury popularnej i mediów
 • kreatywność i chęć do działania

 

Staż trwa 2 miesiące w okresie wakacyjnym. Jest płatny w wysokości 2500 złotych miesięcznie. Aby ubiegać się o miejsce na stażu należy rozwiązać zadanie case study i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Rekrutacja trwa do 31 maja.

 

APLIKUJ TUTAJ! :)

TVN w listopadowym dodatku Forbesa

W listopadowym dodatku Forbesa Employer Branding Super Brand pojawił się wywiad z Dyrektor Departamentu HR Agnieszką Trysła. Sprawdź jaką organizacją jest TVN, co nas wyróżnia i na co zwracamy szczególną uwagę.

 

 

Kliknij tutaj, żeby przeczytać wywiad.

Kariera w TVN - sprawdź się!

Jak zacząć swoją karierę w TVN? Co należy zrobić, aby dojść na szczyt? Kogo szukamy, czego oczekujemy, a co oferujemy. Sprawdź co na ten temat mówią eksperci pracujący w TVN!

 

Twoją pasją jest dziennikarstwo i masz głowę pełną pomysłów?

Zapraszamy do naszych redakcji informacyjnych.

 

Absolvent Talent Days wiosna 2015 Kraków

10 marca 2015 odbyła się kolejna edycja Absolvent Talent Days!

 

Tym razem, pierwszy raz, spotkaliśmy się z potencjalnymi pracownikami i stażystami w Krakowie.

 

Chętni mogli sprawdzić kogo szukamy, co oferujemy i jak do nas dołączyć. Odpowiadaliśmy na wszystkie pytania, a dla szczególnie aktywnych i zainteresowanych nasz Zespół Technologii Online przygotował wyjątkowe szkolenie - KEEP CALM AND DO INTERNET – czyli proces tworzenia serwisów internetowych w TVN :)

Absolvent Talent Days Warszawa 2014

Absolvent Talent Days

 

6 listopada uczestniczyliśmy w kolejnej edycji największych targów pracy i praktyk w Polsce - Absolvent Talent Days.

 

Na Stadionie Narodowym chętni mieli możliwość poznania nas bliżej. Studenci i absolwenci spotkali się z pracownikami naszej firmy, zadawali im pytania, dzięki czemu mogli dokładniej zapoznać się z naszą ofertą pracy, praktyk i staży.

 

ZOBACZ NASZE RELACJE :)

 

 

 

Staże dla studentów i absolwentów

Na czym polegają staże w TVN?

Staże w TVN to przede wszystkim zdobywanie doświadczenia i praktyki. Naszym nadrzędnym celem jest podzielenie się wiedzą z osobami wchodzącymi na rynek pracy i umożliwienie im rozwoju zawodowego dopasowanego do potrzeb. Stażysta ma okazję pogłębienia wiedzy teoretycznej i praktycznej w realiach biznesowych.

 

TVN to telewizja i biznes. Nasza oferta stażowa pozwala na zdobycie doświadczenia w różnych kierunkach, zarówno w obszarze medialnym: przyszłym dziennikarzom, producentom, wydawcom, jak i biznesowym: prawnikom, finansistom, czy ekonomistom. Odpowiadamy na potrzeby studentów i absolwentów większości kierunków studiów.

 

Staże, które oferujemy trwają do 3 miesięcy. To Twój czas na poznanie specyfiki wybranego przez Ciebie obszaru, ale przede wszystkim zdobycie nowych doświadczeń, samodzielne wykonywanie obowiązków i nawiązanie nowych znajomości.

 

Jeśli:


 • jesteś proaktywny i odpowiedzialny,

 

 • jesteś ambitny i lubisz wyzwania,

 

 • stawiasz na rozwój i naukę,

 

 • masz wysokie kompetencje komunikacyjne,

 

 

… to czekamy właśnie na Ciebie! 

Nie zwlekaj i wyślij swoje CV

klikając na przycisk

APLIKUJ

FAQ - staże

Jak dostać się na staż w TVN?

 

Aby dostać się na staż w TVN zapoznaj się z naszymi ofertami, które znajdziesz tutaj i sprawdź czy spełniasz określone przez nas wymagania.
Jeśli nie znalazłeś oferty odpowiadającej Twoim wymaganiom, wyślij swoje CV klikając na przycisk APLIKUJ - a zostaniesz dodany do naszej wewnętrznej bazy kandydatów.

 

 

 

W jakich obszarach mogę odbyć staż?

 

Oferowane przez nas staże odbywają się w bardzo różnych obszarach: Technologia i Technika, Biznes i Administracja, Finanse, Program i Produkcja, Programy Informacyjne, Nowe Media, Sprzedaż i Marketing. Oferta stażowa zależy od zapotrzebowania zespołów.

 

 

 

Ile trwa staż?

Staże trwają do 3 miesięcy.

 

 

 

Jak wygląda rekrutacja na staże?

 

Aby odbyć staż w naszej firmie należy odpowiedzieć na ogłoszenie stażowe. Jeśli przejdziesz preselekcję zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną z osobą odpowiedzialną za rekrutację w TVN. Kolejnym etapem będzie rozmowa z Twoim przyszłym opiekunem, który podejmie ostateczną decyzję.

W niektórych przypadkach możesz zostać poproszony o wzięcie udziału w testach, które zbadają Twoje kompetencje.

 

 

 

Kiedy otrzymam odpowiedź czy zakwalifikowałem się na staż?

 

Odpowiedź otrzymasz mniej więcej do 3 tygodni, po przeprowadzonej rozmowie.

 

 

 

Czy staż w TVN jest płatny?

 

Zgodnie z wewnętrzną polityką Spółki, staże są bezpłatne.

Oferty Staży

Aktualnie brak ofert staży.
do góry