Kreatywność, pasja, profesjonalizm.

Proces rekrutacji

Zastanawiasz się, jak przebiega proces rekrutacji w TVN? Dowiedz się, czego możesz się spodziewać, zanim do nas dołączysz.

Proces rekrutacji

Kompetencje

W TVN poszukujemy osób o określonych kompetencjach. Sprawdź, czy masz to, czego szukamy u kandydatów.

Kompetencje

TVN z akredytacją ACCA

Pod koniec stycznia 2017 roku TVN dołączył do grona Akredytowanych Pracodawców ACCA w Polsce. To elitarne grono firm, które wspiera swoich pracowników w rozwoju zawodowym, jak również w członkostwie w organizacji.

ACCA, czyli Association of Chartered Certified Accountants to największa i najszybciej rozwijająca się międzynarodowa organizacja zrzeszająca specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania. Kwalifikacje zawodowe  organizacji są rozpoznawalne na całym świecie i potwierdzają kompleksową wiedzę z tych dziedzin. Obecnie ACCA współpracuje z ponad 8 tys. pracodawców, ale przyznaje akredytację tylko tym, którzy przywiązują szczególną wagę do inwestycji w kapitał ludzki i rozwój zawodowy swoich pracowników. Jest to ważne wyróżnienie dla TVN!


Dzięki akredytacji pracownicy Grupy TVN, którzy jednocześnie są studentami lub członkami ACCA, będą mogli korzystać  licznych udogodnień. Piotr Korycki, Wiceprezes Zarządu TVN, odbierał certyfikat akredytacyjny w imieniu firmy na uroczystej gali w Hotelu Radisson Blue.

Nasze drogi do sukcesu

 

Poznaj historie kariery naszych pracowników:

 

Anna Łączkowska

 

W firmie TVN S.A. pracuję od października 2005 roku. Zaczynałam w spółce TVN 24 jako Specjalista ds. płac.  W 2006 roku obie spółki połączyły się a ja dołączyłam do Zespołu Płac TVN.
Obecnie jestem Starszym Specjalistą ds. Płac. Razem z koleżankami z Zespołu zajmuję się naliczaniem wynagrodzeń dla naszych pracowników oraz współpracowników, prowadzę rozliczenia z ZUS oraz szereg innych zagadnień związanych z płacami.
Praca w TVN wzbogaca moją wiedzę z zakresu płac i stawia przede mną nowe wyzwania. Dzięki niej poznaję telewizję od kulis i spotykam ciekawych ludzi, których mogłam jedynie oglądać na ekranie telewizora.

 

 

 

Wojciech Iwański


Od blisko dwunastu lat współpracuję z działem produkcji TVN jako producent i reżyser. Zaczynałem programem "Ananasy z Mojej Klasy", później były takie formaty jak "Chwila Prawdy", "Dla Ciebie Wszystko", "Taniec  z Gwiazdami" i inne. Aktualnie realizuję dwa programy "Mam Talent" i "X Factor". Wciąż wierzę, że uda mi się powrócić do tworzenia własnych formatów dla TVN ("Moja Krew").

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emilia Waszkiewicz

 

W Dziale Marketingu TVN pracuję od 2010 roku. Obecnie, jako Młodszy Specjalista ds. PR, współpracuję z agencjami prasowymi i działami fotoedycji - przekazuję im aktualne informacje o ramówkach kanałów Grupy TVN i materiały promujące nasze programy. Zarządzam też serwisem zdjęciowym oraz zajmuję się PR-em seriali i filmów zagranicznych, emitowanych w głównym kanale. Przygodę  z TVN rozpoczęłam jako Asystentka Działu Marketingu, od tego momentu mam możliwość pracy w niezwykle ciekawym miejscu z niezwykle ciekawymi ludźmi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grażyna Kaczmarczyk


W Faktach pracuję od 14 lat. Zaczynałam jako reasercher, potem dłuuuuugo się uczyłam i … Dziś jestem producentem. Przez kilkanaście godzin dziennie pilnuję i dbam, by to, co widzicie w Faktach o 19:00 było najwyższej jakości. Czym jest dla mnie ta praca? Niemal wszystkim. To pasja, wyzwanie, różnorodność, a przede wszystkim fantastyczni ludzie. Bo tylko tacy znajdują tu miejsce i tylko tacy z nami pracują.

I dlatego też szukam nowych talentów w ramach programu TVN Poławiacze Pereł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jerzy Kluczewski


W Zespole Realizacji i w Zespole Ruchomych Środków Produkcji pracuję od 10 lat.

Wraz z Zespołem zarządzamy wszystkimi środkami technicznymi potrzebnymi do wyprodukowania programów w TVN. Koordynujemy również pracę ludzi obsługujących sprzęt techniczny oraz  ustawiamy technologię programów. Wiedzę i doświadczenie, które zdobyłem przez wiele lat pracując w branży medialnej- mogę przekazywać w TVN młodemu pokoleniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Omenaa Mensah

 

Pracę w TVN zaczęłam na przełomie 2003/2004. Od 2005 roku pracuję w redakcji TVN Meteo a od 2006 w tvn24 i TVN.
TVN jest dla mnie miejscem, które stymuluje mój rozwój zawodowy oraz osobisty. Praca w Stacji pozwoliła mi sprawdzić się na wielu polach i pokonywać wewnętrzne opory (takie jak prowadzenie programów na żywo).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FAQ - profesjonaliści

Gdzie szukać naszych ofert pracy?

 

Oferty pracy znajdują się na naszej stronie oraz na portalach internetowych, takich jak: Pracuj.pl lub Wirtualnemedia.pl

 

Dlaczego po wysłaniu aplikacji nikt się ze mną nie skontaktował?

 

Prawdopodobnie trwa jeszcze zbieranie zgłoszeń kandydatów lub Twoje zgłoszenie nie zostało pozytywnie rozpatrzone, bezpośrednio kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

 

 

Czy mogę przesłać swoje CV nie aplikując na konkretne ogłoszenie rekrutacyjne?

 

Tak, możesz to zrobić przez link APLIKUJ. W takim przypadku Twoje CV zostanie zachowane w naszej bazie. Jeżeli Twój profil będzie zgodny z potrzebami kolejnych rekrutacji, zostaniesz zaproszony na rozmowę.

 

 

Ile trwa rekrutacja?

Zgodnie ze standardami, od momentu umieszczenia ogłoszenia na aplikacje czekamy około 1 miesiąca. Pozostały czas trwania rekrutacji nie jest stały, zależy od wielu czynników.

 

 

Z jakich elementów składa się proces rekrutacji w TVN?

Aby wziąć udział w rekrutacji na stanowisko w naszej firmie należy odpowiedzieć na ogłoszenie.  Jeśli przejdziesz preselekcję zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną z osobą odpowiedzialną za rekrutację w TVN. Kolejnym etapem będzie rozmowa z managerem średniego szczebla i/lub wyższego szczebla, który podejmie ostateczną decyzję.

W niektórych przypadkach możesz zostać poproszony o wzięcie udziału w testach lub wykonanie konkretnego zadania w celu zbadania Twoich kompetencji.

do góry